Pětiminutovka z malé koncertní necrogramiády

Vážení přátelé, někteří z vás jste vznesli dotaz, jestli by bylo možné mít první díl nové série Dělníci kovu z pera Václav Votruba signovaný od samotného Tom Necrocock. Ano bylo! Vaše prosby jsme tlumočili Mistrovi, který nás následně poctil svojí návštěvou a několik výtisků své necrobiografie na místě podepsal.

Pak se ovšem událo něco zcela unikátního. Mistr nám totiž navíc i zazpíval a zahrál na ukulele svou zbrusu novou skladbu na své nově vznikající podivné necroalbum! Jsme hluboce poctěni, že jsme nyní jediní, kdo viděl mistra v posledních 20 letech živě vystoupit, a ještě k tomu u nás a v naprosté premiéře.

Abyste nicméně ani vy nezůstali ochuzeni, jak z necrogramiády, tak z Mistrovi performance jsme pořídili záznam, který vám právě dnes přinášíme.

Enjoy!

P.S. signované verze díla již putují za svými majiteli. No a pokud ještě nemáte svůj výtisk, zamiřte na MetalGate e-shop:
CZ https://www.metalgate-eshop.cz/VACLAV-VOTRUBA-Delnici-kovu-I-Necrocock-d864.htm
SK https://www.metalgate-eshop.sk/VACLAV-VOTRUBA-Delnici-kovu-I-Necrocock-d867.htm

EN
Dear friends, some of you inquired as to the possibility of having the first installment of the new series Dělníci kovu by Václav Votruba signed by the great Tom Necrocock himself. Our answer is yes! We communicated your wishes to the Maestro, who then graced us with his visit and signed several copies of his necrobiography.

Then, however, something truly unique took place. The Maestro also sang and performed on his ukulele for us a brand-new song from his upcoming weird necroalbum! We are deeply honored to be the first to witness a live performance of Necrocock over the last 20 years, happening in our offices and as an utter premiere on top of everything.

That said, we filmed both the necrosigning session, as well as the show, so that you are now left out from this momentous occassion.

Enjoy!

P.S. the signed books are now on their way to their new owners. And if you do not have a copy yet, head on to
MetalGate e-shop: https://www.metalgate-eshop.com/VACLAV-VOTRUBA-Delnici-kovu-I-Necrocock-d834.htm

Dělníci kovu I: Necrocock – NECROGRAMIÁDA

Vážení přátelé, někteří z vás jste vznesli dotaz, jestli by bylo možné mít první díl nové série Dělníci kovu z pera Václav Votruba signovaný od samotného Tom Necrocock. Ano bylo! Vaše prosby jsme tlumočili Mistrovi, který nás následně poctil svojí návštěvou a několik výtisků své necrobiografie na místě podepsal. Pak se ovšem událo něco zcela unikátního. Mistr nám totiž navíc i zazpíval a zahrál na ukulele svou zbrusu novou skladbu na své nově vznikající podivné necroalbum! Jsme hluboce poctěni, že jsme nyní jediní, kdo viděl mistra v posledních 20 letech živě vystoupit, a ještě k tomu u nás a v naprosté premiéře. Abyste nicméně ani vy nezůstali ochuzeni, jak z necrogramiády, tak z Mistrovi performance jsme pořídili záznam, který vám právě dnes přinášíme. Enjoy! P.S. signované verze díla již putují za svými majiteli. No a pokud ještě nemáte svůj výtisk, zamiřte na MetalGate e-shop:CZ https://www.metalgate-eshop.cz/VACLAV-VOTRUBA-Delnici-kovu-I-Necrocock-d864.htmSK https://www.metalgate-eshop.sk/VACLAV-VOTRUBA-Delnici-kovu-I-Necrocock-d867.htm————————————————————ENDear friends, some of you inquired as to the possibility of having the first installment of the new series Dělníci kovu by Václav Votruba signed by the great Tom Necrocock himself. Our answer is yes! We communicated your wishes to the Maestro, who then graced us with his visit and signed several copies of his necrobiography. Then, however, something truly unique took place. The Maestro also sang and performed on his ukulele for us a brand-new song from his upcoming weird necroalbum! We are deeply honored to be the first to witness a live performance of Necrocock over the last 20 years, happening in our offices and as an utter premiere on top of everything. That said, we filmed both the necrosigning session, as well as the show, so that you are now left out from this momentous occassion. Enjoy!P.S. the signed books are now on their way to their new owners. And if you do not have a copy yet, head on to MetalGate e-shop: https://www.metalgate-eshop.com/VACLAV-VOTRUBA-Delnici-kovu-I-Necrocock-d834.htm

Zveřejnil(a) MetalGate dne Úterý 9. června 2020